Верифікований профіль
17
Років досвіду
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
38
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
4 дні тому
Ріелтор, який має глибокі знання ринку, відчуття тенденцій та бездоганну репутацію.За плечима сотні успішних угод, глибоке розуміння того, що нерухомість - це не просто квадратні метри, а важлива частина життя людей.

Продаж комерційної нерухомості (30)

  • 299 000 $
    3 987 $/м²

    Лютеранська вул., 19

    приміщення вільного призначення
    75 м²
    4 дні тому
    Ексклюзивна пропозиція. Фасадне приміщення під бутік,магазин, елітний офіс в Урядовому кварталі. Три вікна виходять на елітний ЖК Linden Luxury Residences — це самий центр Києва, де поруч Національний банк, Адміністрація Президента та не будують випадкових будівель., Станція метро Хрещатик, Майдан Незалежності пішки 5-7 хвилин.
    Рієлтор
  • 623 200 000 $
    800 000 $/м²

    Юлії Здановської вул. (Ломоносова), 73-А

    приміщення вільного призначення
    779 м²
    2010 рік побудови
    5 днів тому
    Продаж комерційного приміщення площею 779 м² у сучасному житловому комплексі «Сонячна Брама». Адреса: вул. Юлії Здановської, 73. • окремий фасадний вхід • підвальний рівень (безпечне укриття) • усі комунікації • діючий спортивний клуб • густонаселений район Зручна локація — 10 хвилин пішки до метро Іподром та ВДНГ. Підійде під: спортклуб, фітнес-центр, медичний центр, освітній простір, офіс або інший бізнес.
    Рієлтор
  • 1 500 000 $
    4 225 $/м²

    Михайлівська вул., 15

    багатофункціональне приміщення
    355 м²
    2 тиж. тому
    МАГАЗИН , ФАСАД. Прохідне місце в історичному центрі міста з величезним пішохідним та автомобільним трафіком. Фасадне торгове приміщення з окремим фасадним входом з 1 поверху, 8 вітринних панорамних вікон. 1 поверх – 136,3 кв.м, 2 поверх – 136,1 кв.м, підвал – 82,6 кв.м. Висота стелі – 3.3м. Всі приміщення в будинку – нежитлові. Заведені всі міські комунікації. Електрика – 20 кВт. Опалення з індивідуальним лічильником. Зроблено якісний сучасний ремонт під магазин, під будь-який вид діяльності.
    Рієлтор
  • 1 500 000 $
    3 018 $/м²

    Антоновича вул. (Горького), 14

    багатофункціональне приміщення
    497 м²
    2 тиж. тому
    МАГАЗИН, ФАСАД 2 рівні - підвал + 1 поверх 1-й поверх, площа: 491,7 кв.м; Торговельне приміщення з великими вітринами і окремими входомі, фасад оброблений мармуром. перший поверх = 290 кв.м, підвал = 192 кв.м, обидва рівня з ремонтом і використовуються як торговельні площі. Висота стель = 3.3 м. Заведено 87кВт електороенергіі. Комунікації міські, є припливно витяжна система
    Рієлтор
  • 545 000 $
    7 676 $/м²

    Липська вул., 19/7

    багатофункціональне приміщення
    71 м²
    2 тиж. тому
    Фасадне приміщення з вітринним входом в історичному центрі міста, Урядовому кварталі. Стан – з ремонтом. Зручна транспортна розв'язка (метро Арсенальна/ Хрещатик/ Майдан Незалежності - в пішій доступності). Продаж приміщення з орендарем (Оренда – 135000 грн/міс)
    Рієлтор
  • 180 000 $
    3 000 $/м²

    Лютеранська вул., 10

    приміщення вільного призначення
    60 м²
    2 тиж. тому
    Ексклюзивна пропозиція. Приміщення 60м2 з двома вітражними входами та вікнами. Нежитловий фонд . Капітальний ремонт 2021 року в стилі лофт. Висота стелі 3,5м. Електрика 10 кВат Станція метро Хрещатик 3 хвилини, Майдан Незалежності 5 хв. Додатково є складське приміщення 17м2 - 25.000У.о
    Рієлтор
  • 680 000 $
    9 714 $/м²

    Лютеранська вул., 8

    БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур Хрещатик
    багатофункціональне приміщення
    70 м²
    2 тиж. тому
    Ексклюзивний офіс з окремим входом в урядовому кварталі. Закритий двір для десятка паркомісць біля офісу. Царський будинок 1911-го року з висотою слелі 3,4м та товщиною стін 1,2м, нежитловий фонд. Офіс мебльовано Premium меблями від фабрики Mipт, що входять в вартість.
    Рієлтор
  • 180 000 $
    3 000 $/м²

    Лютеранська вул., 12

    багатофункціональне приміщення
    60 м²
    2 тиж. тому
    Офіс в 2 хвилинах від ст. метро Хрещатик 1 поверх, 60 кв м, окремий вхід. Урядовий квартал. Офіс повністю укомплектований всіма необхідними меблями, 2 кондиціонера. Є кухня, санвузол з душовою кабіною, бойлером на 100 л. Житловий фонд, комунальні платежі мінімальні. Тихий, закритий двір, паркінг на 10 машин. Світло не відключають!
    Рієлтор
  • 1 450 000 $
    7 214 $/м²

    Лютеранська вул., 10-А

    БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур Хрещатик
    багатофункціональне приміщення
    201 м²
    2 тиж. тому
    Унікальний офіс в ЖК Тріумфальна арка з окремим входом та підземним паркінгом. Ділова, робоча атмосфера чекає.
    Рієлтор
  • 180 000 $
    3 000 $/м²

    Лютеранська вул., 10

    приміщення вільного призначення
    60 м²
    2 тиж. тому
    Рієлтор
  • 180 000 $
    3 000 $/м²

    Лютеранська вул., 10-А

    багатофункціональне приміщення
    60 м²
    2 тиж. тому
    Ексклюзивна пропозиція. Приміщення 60м2 з двома вітражними входами та вікнами. Нежитловий фонд . Капітальний ремонт 2021 року в стилі лофт. Висота стелі 3,5м. Електрика -3фази, необмежено.Станція метро Хрещатик 3 хвилини, Майдан Незалежності 5 хв. Додатково є складське приміщення 17м2 - 25.000У.о
    Рієлтор
  • 2 671 900 $
    1 100 $/м²

    Деміївська вул., 31

    багатофункціональне приміщення
    2429 м²
    2 тиж. тому
    Приміщення у престижному ЖК Park Avenue VIP. 25 паркомісць у власності входять у пакет продажу. Діючий орендар — мережевий фітнес-клуб Sportlife. Локація з високим трафіком та платоспроможною аудиторією Ідеально для інвестора, що шукає об’єкт з готовим доходом. Дохідність до 10%. Приміщення має окремий вхід, високі стелі, ефективне планування. Підходить як для комерційної експлуатації, так і для довгострокової орендної стратегії.
    Рієлтор
  • 345 000 $
    1 487 $/м²

    Володимира Івасюка просп. (Героїв Сталінграду), 24

    багатофункціональне приміщення
    232 м²
    2 тиж. тому
    Приміщення з окремим фасадним входом. Площа приміщення 231,5 кв м, нежитловий фонд, два санвузла, ел. ен. 53 кВт, два входи/виходи, поруч Оболонська Набережна, вул. Прирічна, до ст м Мінська 10 хвилин пішки. Приміщення в гарному стані. Підійде під клініку, салон, офіс та інше.
    Рієлтор
  • 400 000 $
    2 000 $/м²

    Лютеранська вул., 33

    багатофункціональне приміщення
    200 м²
    2 тиж. тому
    До продажу пропонується окрема будівля в самому серці столиці. Неповторні Липки зі своєю унікальною атмосферою. Урядовий квартал, до Адміністрації Президента 100м. Друга лінія від дороги, вхід через арку. Раціональне планування, просторі кімнати, є підвальне приміщення. Нескінченний потенціал для Вашого бізнесу. Така нерухомість завжди в ціні! Телефонуйте зараз!
    Рієлтор
  • 400 000 $
    2 000 $/м²

    Лютеранська вул., 33

    багатофункціональне приміщення
    200 м²
    2 тиж. тому
    Рієлтор
  • 1 150 000 $
    2 080 $/м²

    Бульварно-Кудрявська вул. (Воровського), 36

    багатофункціональне приміщення
    553 м²
    2 тиж. тому
    Продається нежитлове приміщення площею 552,3 м.кв. Розташоване на першому поверсі по вул. Бульварно-Кудрявська 36. Приміщення має три входи, оснащено системою кондиціонування, заведена електрична потужність 100 кВт. Пожежна сигналізація, охорона території, підземний паркінг.
    Рієлтор
  • 1 250 000 $
    3 444 $/м²

    Кловський узвіз, 5

    приміщення вільного призначення
    363 м²
    2 тиж. тому
    Вітринні вікна.Фасадне приміщення з окремим входом та вітринними вікнами. Паркінг на 5-10 авто. Поруч ресторан «Ішак», на 1 поверсі 5 поверхового будинку, Кловський узвіз 10. Загальна площа 363 квадрати (1 поверх 284 кв. м з окремим входом та підвал 79 кВ. м).Стан приміщення - під ремонт.
    Рієлтор
  • 333 600 $
    2 000 $/м²

    Олеся Гончара вул., 55

    приміщення вільного призначення
    167 м²
    1945 рік побудови
    2 тиж. тому
    Центр, Золоті Ворота Адреса: вул. Гончара Олеся, 55 Центр, Золоті Ворота. «Царський будинок», побудований на початку ХХ століття. Приміщення з офісним ремонтом, є кухня та санвузол. Загальна площа - 166,8 кв.м. Розташоване на 1-му поверсі житлової будівлі. Має два окремі входи з фасаду. Висота стелі - 3,34 м. Стіни - цегла. Опалення, водопостачання – центральні. Електрична потужність – 5 кВт. Історичний центр міста, 10 хв пішки до м. Золоті ворота та м. Університет, розвинута інфраструктура в кроковій досяжності, тиха друга лінія, затишний двір.
    Рієлтор
  • 1 100 000 $
    3 607 $/м²

    Велика Васильківська вул. (Червоноармійська), 64

    офісне приміщення
    305 м²
    2 тиж. тому
    ПРОДАЖ ОФІСУ з підземним паркінгом, меблями та технікою в ЦЕНТРІ КИЄВА!!! (1 хвилина до метро Олімпійська, Велика Васильківська, 64). Офісне приміщення розташоване на 5-му поверсі дев'ятиповерхового сучасного офісного центру, є УКРИТТЯ! Приміщення з євроремонтом, має кабінетну систему (до 30 робочих місць!), СКУД (система контролю доступу за індивідуальними перепустками), відеоспостереження, цілодобову охорону, 7 кабінетів, залу для проведення переговорів, велику кухню, два санвузли, серверну, ресепшен, високошвидкісний інтернет, вентиляцію, кондиціонери в кабінетах, багато підсобних приміщень із вбудованими стелажами. Частина кабінетів з видом на НСК «Олімпійський». Загальна площа 305,4 кв....
    Рієлтор
  • 5 000 000 $
    8 985 $/м²

    Хрещатик вул., 16

    багатофункціональне приміщення
    557 м²
    2 тиж. тому
    Майдан Незалежності, Хрещатик Комерційне приміщення 556,5 м²| Перша лінія, з величезними вітринами 17,57 м вздовж! Висота 4,44 м | 2 фасадних входи+з двору Оренда: 25 $/м² + ПДВ | Продаж: 5 000 000 $ Ідеально під флагман, бренд-простір, шоурум або інвестицію.
    Рієлтор
  • 246 000 $
    1 567 $/м²

    Вишгородська вул., 45

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    157 м²
    2015 рік побудови
    2 тиж. тому
    «ЖК Паркове місто». Продаж фасадного приміщення 157м2. Окремий фасадний вхід на 2 поверх. Два входи (з фасаду та з двору). Потужність світла 23 кВт. Є вода і каналізація. Висота стелі – 4м. Великі вікна, можливість реклами на фасаді. Підійде під будь-який вид діяльності. Активний пішохідний та автомобільний трафік.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.