Верифікований профіль
17
Років досвіду
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
39
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
6 днів тому
Ріелтор, який має глибокі знання ринку, відчуття тенденцій та бездоганну репутацію.За плечима сотні успішних угод, глибоке розуміння того, що нерухомість - це не просто квадратні метри, а важлива частина життя людей.

Продаж комерційної нерухомості (34)

  • 300 000 $
    4 000 $/м²

    Лютеранська вул., 19

    приміщення вільного призначення
    75 м²
    6 днів тому
    Ексклюзивна пропозиція. Фасадне приміщення під бутік,магазин, елітний офіс в Урядовому кварталі. Три вікна виходять на елітний ЖК Linden Luxury Residences — це самий центр Києва, де поруч Національний банк, Адміністрація Президента та не будують випадкових будівель., Станція метро Хрещатик, Майдан Незалежності пішки 5-7 хвилин.
    Рієлтор
  • 1 500 000 $
    4 225 $/м²

    Михайлівська вул., 15

    багатофункціональне приміщення
    355 м²
    1 тиж. тому
    МАГАЗИН , ФАСАД. Прохідне місце в історичному центрі міста з величезним пішохідним та автомобільним трафіком. Фасадне торгове приміщення з окремим фасадним входом з 1 поверху, 8 вітринних панорамних вікон. 1 поверх – 136,3 кв.м, 2 поверх – 136,1 кв.м, підвал – 82,6 кв.м. Висота стелі – 3.3м. Всі приміщення в будинку – нежитлові. Заведені всі міські комунікації. Електрика – 20 кВт. Опалення з індивідуальним лічильником. Зроблено якісний сучасний ремонт під магазин, під будь-який вид діяльності.
    Рієлтор
  • 1 500 000 $
    3 018 $/м²

    Антоновича вул. (Горького), 14

    багатофункціональне приміщення
    497 м²
    1 тиж. тому
    МАГАЗИН, ФАСАД 2 рівні - підвал + 1 поверх 1-й поверх, площа: 491,7 кв.м; Торговельне приміщення з великими вітринами і окремими входомі, фасад оброблений мармуром. перший поверх = 290 кв.м, підвал = 192 кв.м, обидва рівня з ремонтом і використовуються як торговельні площі. Висота стель = 3.3 м. Заведено 87кВт електороенергіі. Комунікації міські, є припливно витяжна система
    Рієлтор
  • 545 000 $
    7 676 $/м²

    Липська вул., 19/7

    багатофункціональне приміщення
    71 м²
    1 тиж. тому
    Фасадне приміщення з вітринним входом в історичному центрі міста, Урядовому кварталі. Стан – з ремонтом. Зручна транспортна розв'язка (метро Арсенальна/ Хрещатик/ Майдан Незалежності - в пішій доступності). Продаж приміщення з орендарем (Оренда – 135000 грн/міс)
    Рієлтор
  • 180 000 $
    3 000 $/м²

    Лютеранська вул., 10

    приміщення вільного призначення
    60 м²
    1 тиж. тому
    Ексклюзивна пропозиція. Приміщення 60м2 з двома вітражними входами та вікнами. Нежитловий фонд . Капітальний ремонт 2021 року в стилі лофт. Висота стелі 3,5м. Електрика 10 кВат Станція метро Хрещатик 3 хвилини, Майдан Незалежності 5 хв. Додатково є складське приміщення 17м2 - 25.000У.о
    Рієлтор
  • 680 000 $
    9 714 $/м²

    Лютеранська вул., 8

    БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур Хрещатик
    багатофункціональне приміщення
    70 м²
    1 тиж. тому
    Ексклюзивний офіс з окремим входом в урядовому кварталі. Закритий двір для десятка паркомісць біля офісу. Царський будинок 1911-го року з висотою слелі 3,4м та товщиною стін 1,2м, нежитловий фонд. Офіс мебльовано Premium меблями від фабрики Mipт, що входять в вартість.
    Рієлтор
  • 180 000 $
    3 000 $/м²

    Лютеранська вул., 12

    багатофункціональне приміщення
    60 м²
    1 тиж. тому
    Офіс в 2 хвилинах від ст. метро Хрещатик 1 поверх, 60 кв м, окремий вхід. Урядовий квартал. Офіс повністю укомплектований всіма необхідними меблями, 2 кондиціонера. Є кухня, санвузол з душовою кабіною, бойлером на 100 л. Житловий фонд, комунальні платежі мінімальні. Тихий, закритий двір, паркінг на 10 машин. Світло не відключають!
    Рієлтор
  • 1 450 000 $
    7 214 $/м²

    Лютеранська вул., 10-А

    БЕЗ КОМІСІЇ Відеотур Хрещатик
    багатофункціональне приміщення
    201 м²
    1 тиж. тому
    Унікальний офіс в ЖК Тріумфальна арка з окремим входом та підземним паркінгом. Ділова, робоча атмосфера чекає.
    Рієлтор
  • 260 000 €
    2 167 €/м²

    Лютеранська вул., 4

    БЕЗ КОМІСІЇ Хрещатик
    багатофункціональне приміщення
    120 м²
    1 тиж. тому
    Фасадне приміщення з ВІТРИННИМ окремим входом обладнано під розміщення цеху громадського харчування,також має окремий вихід у двір. Функціональне призначення (згідно договору власності): салон-магазин-кондитерська. Приміщення має 2 виходи фасадний і у двір, 2 поверхи: цоколь (торговий зал) 61.3 м2.Висота стель: 2.50 – 3.50 м. Трифазна електрика, 40 кВт. Кондиціонування/ обігрів – система Toshiba (Японія) – нова.Припливно-витяжна система вентиляції.Санвузли на кожному поверсі
    Рієлтор
  • 180 000 $
    3 000 $/м²

    Лютеранська вул., 10

    приміщення вільного призначення
    60 м²
    1 тиж. тому
    Рієлтор
  • 180 000 $
    3 000 $/м²

    Лютеранська вул., 10-А

    багатофункціональне приміщення
    60 м²
    1 тиж. тому
    Ексклюзивна пропозиція. Приміщення 60м2 з двома вітражними входами та вікнами. Нежитловий фонд . Капітальний ремонт 2021 року в стилі лофт. Висота стелі 3,5м. Електрика -3фази, необмежено.Станція метро Хрещатик 3 хвилини, Майдан Незалежності 5 хв. Додатково є складське приміщення 17м2 - 25.000У.о
    Рієлтор
  • 2 671 900 $
    1 100 $/м²

    Деміївська вул., 31

    багатофункціональне приміщення
    2429 м²
    1 тиж. тому
    Приміщення у престижному ЖК Park Avenue VIP. 25 паркомісць у власності входять у пакет продажу. Діючий орендар — мережевий фітнес-клуб Sportlife. Локація з високим трафіком та платоспроможною аудиторією Ідеально для інвестора, що шукає об’єкт з готовим доходом. Дохідність до 10%. Приміщення має окремий вхід, високі стелі, ефективне планування. Підходить як для комерційної експлуатації, так і для довгострокової орендної стратегії.
    Рієлтор
  • 345 000 $
    1 487 $/м²

    Володимира Івасюка просп. (Героїв Сталінграду), 24

    багатофункціональне приміщення
    232 м²
    1 тиж. тому
    Приміщення з окремим фасадним входом. Площа приміщення 231,5 кв м, нежитловий фонд, два санвузла, ел. ен. 53 кВт, два входи/виходи, поруч Оболонська Набережна, вул. Прирічна, до ст м Мінська 10 хвилин пішки. Приміщення в гарному стані. Підійде під клініку, салон, офіс та інше.
    Рієлтор
  • 400 000 $
    2 000 $/м²

    Лютеранська вул., 33

    багатофункціональне приміщення
    200 м²
    1 тиж. тому
    До продажу пропонується окрема будівля в самому серці столиці. Неповторні Липки зі своєю унікальною атмосферою. Урядовий квартал, до Адміністрації Президента 100м. Друга лінія від дороги, вхід через арку. Раціональне планування, просторі кімнати, є підвальне приміщення. Нескінченний потенціал для Вашого бізнесу. Така нерухомість завжди в ціні! Телефонуйте зараз!
    Рієлтор
  • 400 000 $
    2 000 $/м²

    Лютеранська вул., 33

    багатофункціональне приміщення
    200 м²
    1 тиж. тому
    Рієлтор
  • 1 150 000 $
    2 080 $/м²

    Бульварно-Кудрявська вул. (Воровського), 36

    багатофункціональне приміщення
    553 м²
    1 тиж. тому
    Продається нежитлове приміщення площею 552,3 м.кв. Розташоване на першому поверсі по вул. Бульварно-Кудрявська 36. Приміщення має три входи, оснащено системою кондиціонування, заведена електрична потужність 100 кВт. Пожежна сигналізація, охорона території, підземний паркінг.
    Рієлтор
  • 1 250 000 $
    3 444 $/м²

    Кловський узвіз, 5

    приміщення вільного призначення
    363 м²
    1 тиж. тому
    Вітринні вікна.Фасадне приміщення з окремим входом та вітринними вікнами. Паркінг на 5-10 авто. Поруч ресторан «Ішак», на 1 поверсі 5 поверхового будинку, Кловський узвіз 10. Загальна площа 363 квадрати (1 поверх 284 кв. м з окремим входом та підвал 79 кВ. м).Стан приміщення - під ремонт.
    Рієлтор
  • 333 600 $
    2 000 $/м²

    Олеся Гончара вул., 55

    приміщення вільного призначення
    167 м²
    1945 рік побудови
    1 тиж. тому
    Центр, Золоті Ворота Адреса: вул. Гончара Олеся, 55 Центр, Золоті Ворота. «Царський будинок», побудований на початку ХХ століття. Приміщення з офісним ремонтом, є кухня та санвузол. Загальна площа - 166,8 кв.м. Розташоване на 1-му поверсі житлової будівлі. Має два окремі входи з фасаду. Висота стелі - 3,34 м. Стіни - цегла. Опалення, водопостачання – центральні. Електрична потужність – 5 кВт. Історичний центр міста, 10 хв пішки до м. Золоті ворота та м. Університет, розвинута інфраструктура в кроковій досяжності, тиха друга лінія, затишний двір.
    Рієлтор
  • 1 100 000 $
    3 607 $/м²

    Велика Васильківська вул. (Червоноармійська), 64

    офісне приміщення
    305 м²
    1 тиж. тому
    ПРОДАЖА ОФИСА с подземным паркингом мебелью и техникой в ЦЕНТРЕ КИЕВА!!! ( 1 минута метро Олимпийская, Большая Васильковская 64) Офисное помещение находится 5-м этаже девятиэтажного современного офисного центра, есть УКРЫТИЕ! Помещение с евроремонтом, имеет кабинетную систему (до 30 рабочих мест!), СКУД (система контроля доступа по индивидуальным пропускам),видеонаблюдение, круглосуточная охрана, 7 кабинетов , зал для проведения переговоров, большая кухня, два санузла, серверная, ресепшен высокоскоростной интернет вентиляция, кондиционеры в кабинетах много подсобных помещений со встроенными стеллажами. Часть кабинетов с видом на НСК Олимпийский. Общая площадь 305.4 кв.м2. ЕСТЬ ДВА МЕСТА В СО...
    Рієлтор
  • 900 000 $
    1 500 $/м²

    нова, 7

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    600 м²
    1 тиж. тому
    Можливо під медцентр, магазин, офіс, ресторанний комплекс або інше призначення. Продаж або оренда на 10 років.Фастів (вул. Нова,7). Центр міста, 15 хвилин пішки від з\д станції Фастів 1. Двоповерхова будівля з земельною ділякою у власності - 7 соток. Поряд з лікарнею. Чудова локація. Можливо під медцентр, магазин, офіс, ресторанний комплекс або інше призначення. Продаж або оренда на 10 років.
    Рієлтор
  • 30 000 000 грн
    4 515 грн/м²

    Галафеєва, 101

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    6644 м²
    1 тиж. тому
    Виробничо-складський комплекс будівель в гарній локації в Фастові (бувша меблева фабрика). Розташований на 2,4 га землі у постійному користуванні. ТП виходить на територію комплексу. Стан будівель різний. Поряд газ. Чудова логістика для автотранспорту та вихід зі складів прямо на залізничну колію з можливістю погрузки і вигрузки. Раніше активно користувались. Призначення землі - землі промисловості. Усі будівлі та земля внесені в держреєстр. Підготовлено до продажу. Продає власник. Оплата безготівка. Подробиці по запиту. Поскаржитися
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.